Grupa Hotele.pl
test
Logo hotelu Renusz
StandardStandardStandardStandardStandard
80-680 Gdańsk Ul. Nadwiślańska 56 56
Ocena:
5.4 z 2 ocen
Lokalizacja
Hotel Renusz, położony jest na Wyspie Sobieszewskiej w malowniczym otoczeniu lasu sosnowego, Wisły i Zatoki Gdańskiej, zaledwie 15 km od centrum Gdańska, jednego z najpiękniejszych miast w Polsce.
Zakwaterowanie
Do dyspozycji Gości oddajemy 110 miejsc noclegowych w 48 komfortowych pokojach i 4 luksusowych apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, TV-sat, telefon, radio oraz dostęp do internetu.
Wyżywienie
Do dyspozycji jest hotelowa restauracja.
Konferencje
Hotel Renusz, ze względu na swoje profesjonalne zaplecze konferencyjne, może stać się dla Państwa odpowiednim miejscem na zorganizowanie każdego rodzaju konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych do 130 osób. Klimatyzowane sale konferencyjne posiadają pełne zaplecze techniczne: rzutniki, ekrany, flipcharty, sprzęt multimedialny, profesjonalne nagłośnienie.
Informacje dodatkowe
Parking wliczony jest w cenę noclegu.
Podobne hotele
Hotele w innych miastach
Hotele w Warszawie: zarezerwuj hotel w stolicy już od 90 zł | Hotele w Krakowie:ponad 200 hoteli do wyboru | Hotele w Gdańsku:znajdź i zarezerwuj hotel nad morzem już od 89 zł | Hotele we Wrocławiu: dynamiczna stolica Dolnego Śląska zaprasza | Hotele w Poznaniu: zapraszamy do Wielkpolski
Zdjęcie Renusz
Zdjęcie Renusz
Zdjęcie Renusz
Kontakt
Kontakt
ul. Woronicza 15
02-625 Warszawa
tel. 22 567 31 50
fel. 22 567 31 51