Grupa Hotele.pl
test
Logo hotelu Qubus Hotel Gdańsk
StandardStandardStandardStandardStandard
80-748 Gdańsk Ul. Chmielna 47/52
Ocena:
7.9 z 29 ocen
Lokalizacja
Qubus Hotel Gdańsk oferuje bogato wyposażone, luksusowe pokoje z doskonałym śniadaniem, telewizją satelitarną, darmowym internetem oraz zachwycającym widokiem na Motławę i Stare Miasto. Z hotelu szybko i łatwo goście dostaną się na nie tylko większości gdańskich zabytków, ale również na pobliski dworzec PKP, do najważniejszych urzędów czy instytucji miasta oraz do wielu firm, które Gdańsk obrały na swoją siedzibę. Oprócz komfortowych pokoi, w swojej ofercie hotel posiada również fitness centrum, w którym skorzystać można z doskonale wyposażonej siłowni, sauny oraz wyjątkowego pokoju relaksacyjnego. Co więcej - hotelowa Restauracja nieustannie kusi doskonałą, aromatyczną kuchnią, a lobby bar zaprasza do skosztowania nietuzinkowych win i koktajli. Każdy Gość Qubus Hotel Gdańsk może skorzystać z profesjonalnego Biznes Centrum - do dyspozycji jest tu komputer, drukarka, telefon i faks. Bezprzewodowy Internet – co oczywiste – dostępny jest w całym budynku.
Zakwaterowanie
Qubus Hotel Gdańsk oferuje aż 220 miejsc noclegowych w 110 przestronnych, klimatyzowanych pokojach. W ofercie hotelu znajdują się również luksusowe apartamenty. Wnętrza hotelu to przede wszystkim nowoczesność, wygoda i dbałość o nietuzinkowe detale. W skład standardowego wyposażania pokoi wchodzą m.in. szerokopasmowe łącze internetowe, Wi-Fi, telewizor LCD, telewizja satelitarna, radio oraz telefon. Cały obiekt wyposażony został w klimatyzację oraz najnowszy system monitoringu. Qubus Hotel Gdańsk jest również przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Dla wygody Gości wydzielono piętra dla palących i niepalących.
Wyposażenie
Tak jak elewacja i kubatura budynku podkreślają jego bogatą historię, tak wnętrza hotelu to przede wszystkim nowoczesność, wygoda i dbałość o nietuzinkowe detale. W skład standardowego wyposażania pokoi wchodzą m.in. szerokopasmowe łącze internetowe, Wi-Fi, telewizor LCD, telewizja satelitarna, radio oraz telefon.
Wyżywienie
Niezwykle elegancka restauracja w Qubus Hotel Gdańsk zaprasza do smakowania wyśmienitych potraw, które zadowolą nawet najbardziej wymagających gości. Serwowane dania pochodzą zarówno z kuchni międzynarodowej, jak i z tradycyjnej kuchni polskiej. Szczególnie polecane są potrawy sezonowe, przygotowywane przy współpracy szefów kuchni wszystkich trzynastu hoteli sieci. Już od lat oferta gastronomiczna sieci Qubus Hotel rekomendowana jest przez Gości. Podobnie jak bogaty, pyszny bufet śniadaniowy, zaliczany do najlepszych w kraju, laureat branżowych rankingów. Po zwiedzaniu miasta goście mogą przedyskutować wrażenia przy aromatycznej kawie, lampce wyśmienitego wina albo niepowtarzalnie skomponowanym drinku, - to tylko wybrane pozycja z karty hotelowego Lobby Baru. Swoim gościom hotel oferuje również profesjonalne usługi bankietowe oraz organizację imprez okolicznościowych - takich jak przyjęcia urodzinowe, komunijne czy weselne.
Konferencje
W Qubus Hotel Gdańsk istnieje możliwość zorganizowania profesjonalnej konferencji, szkolenia czy spotkania biznesowego. Do tego celu udostępnione są cztery nowoczesne sale konferencyjne o łącznej powierzchni 249 m2, mogące pomieścić do 165 osób. Dzięki systemowi ruchomych i dźwiękoszczelnych ścian istnieje także możliwość łączenia sal. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację oraz wysokiej klasy sprzęt audiowizualny i projekcyjny, m.in. projektor multimedialny, magnetowid, rzutnik folii, odtwarzacz DVD, kserokopiarkę.
Informacje dodatkowe
W przypadku wcześniejszego zameldowania przed godz. 12:00 będzie pobierana opłata w kwocie 10€.
Późniejsze wymeldowanie do godz. 18:00 możliwe za opłatą 20€
Podobne hotele
Hotele w innych miastach
Hotele w Warszawie: zarezerwuj hotel w stolicy już od 90 zł | Hotele w Krakowie:ponad 200 hoteli do wyboru | Hotele w Gdańsku:znajdź i zarezerwuj hotel nad morzem już od 89 zł | Hotele we Wrocławiu: dynamiczna stolica Dolnego Śląska zaprasza | Hotele w Poznaniu: zapraszamy do Wielkpolski
Zdjęcie Qubus Hotel Gdańsk
Zdjęcie Qubus Hotel Gdańsk
Zdjęcie Qubus Hotel Gdańsk
Kontakt
Kontakt
ul. Woronicza 15
02-625 Warszawa
tel. 22 567 31 50
fel. 22 567 31 51